Pēc 10 gadu pārtraukuma, ko viņa pavadīja ar ģimeni, Kamerona Diaza atgriezusies filmēšanas laukumā.

Reklāma

Kamerona Diaza nespēja atteikt straumēšanas gigantam "Netflix", kura paspārnē top komēdija "Back In Action", un viņas ekrāna partneris būs Džeimijs Fokss, ar kuru viņa spēlēja mūziklā "Enija" (2014), kas savukārt Diazu ļāva izvirzīt antioskaram jeb "Zelta avenei" kā sliktāko aktrisi. Topošās filmas režisors ir Sets Gordons, kurš pazīstams ar komēdijām "Neciešamie bosi" (2011), "Identitātes zagle" (2013) un "Pludmales patruļa" (2017), un tā notikumu centrā būs stāsts par pāri – vecākiem, kuri dzīvo piepilsētā un, kā atklājas, reiz bija elites spiegi. Savulaik atteikušies no aizraujošās, taču tik bīstamās karjeras, viņi jau gadiem dzīvo normālu dzīvi, taču nu abu identitāte ir atklāta un viņi ierauti starptautiskās spiegu pasaules mutulī. Filmā piedalīsies arī astoņu "Oskaru" nominante Glena Klouza, seriāla "Riplijs" zvaigzne Endrū Skots, kā arī Kails Čendlers un citi.

Kādā atklātības brīdī Džeimijs Fokss atzinis, ka divas filmas, kurās viņš ar Kameronu Diazu filmējies, bijis labs pamats abu draudzībai, kas turpinās vēl joprojām. Un, kad Diaza paziņoja, ka pamet kino, viņš ne reizi vien lūdzies, lai viņa pārdomā. Nu tas ir noticis, taču, kāda būs filma, varēs novērtēt, sākot ar 15. novembri, kad tā nonāks "Netflix" piedāvājumā.

"TV3 Life" 1. jūnijā plkst. 22.00, "Sliktā skolotāja".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.