Topošajā filmā "Ledus tornis" oskarotā aktrise Mariona Kotijāra atveidos Ledus karalieni.

"Ledus tornis" solās būt god­algotās franču autorkino režisores Lusiles Hadzihalilovičas visambiciozākā filma, un galveno lomu tajā atveidos Mariona Kotijāra, kura jau filmējusies pie šīs režisores – tas notika 2004. gada filmā "Nevainība". "Ledus torņa" darbība norisināsies septiņdesmitajos gados, un tās galvenā varone būs pusaudze Žanna, kura aizbēgusi no mazā kalnu ciematā esoša bērnunama. Viņa dodas uz Parīzi, lai piepildītu savus sapņus, un nonāk filmas "Sniega karaliene" filmēšanas laukumā. Tās zvaigzne ir Kristīna – skaista četrdesmitgadniece, un viņa bāreni ņem savā paspārnē.

Šī būs pirmā reize, kad L. Hadzihalilovičas filmu producēs Mjuriela Merlina, kura, vaicāta par filmas sižetu, atklāja, ka tas būs simbolisks pieaugšanas stāsts, kuras galvenā varone, vēl bērns, tiks iemesta pieaugušo pasaulē. Filmā būs gan atsauces uz slaveno pasaku, gan fantastikas elementi.

Pirmizrādes datums vēl nav zināms.

LTV1 12. maijs plkst. 22.35, "Anete".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.