Britu mistēriju un trilleru rakstnieka Maika Herona vārds televīzijas skatītāju atmiņā palicis pēc augsti novērtētā seriāla "Lēnie zirgi" (2022), kurā galvenās lomas atveidoja Gerijs Oldmens, Kristīne Skota Tomase un Džeks Loudens. Nu tapis zināms, ka pēc kompānijas "Apple +" pasūtījuma ekrānam adaptēs arī viņa romānu "Down Cemetery Road" un galvenās lomas spēlēs Emma Tompsone un Ruta Vilsone.

"Down Cemetery Road" būs jau otrais M. Herona romāns, ko ekranizēs "Apple +", turklāt viņš pats savu grāmatu pārvērtīs scenārijā. Kā rakstīts seriāla oficiālajā pieteikumā, tā notikumus aizsāks notikumi klusā Oksfordas piepilsētā. Pēc tam kad eksplodējusi māja un pazudusi kāda meitene, Sāra Takere (lomā Ruta Vilsone) ir teju vai apsēsta ar viņas atrašanu, tāpēc piesaista privātdetektīvi Zoju Bomu (Emma Tompsone). Taču jau drīz abas sievietes saprot, ka iekļuvušas sazvērnieku tīklā...

Gan M. Herons, gan E. Tompsone, kura vien retumis spēlējusi televīzijas projektos un savas iespaidīgās karjeras laikā nominēta diviem "Oskariem", būs arī seriāla izpildproducenti, bet par režisori apstiprināta Natālija Beilija.

TV3 27. aprīlī plkst. 21.15, "Vīri melnā. Globālie draudi".

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.