Kā jau piederas gadumijā, nule iznākušais "Spīganas" numurs ir pilns ar prognozēm – klasiskās un vēdiskās astroloģijas, ķīniešu metafizikas un Taro skatījumu uz gadu gan kopumā, gan katram personiski.

Ielūkoties sevī un pašam uztaustīt savas dzīves aktualitātes un iespējamos pavērsienus palīdz metaforiski asociatīvās kārtis, par ko vēsta šā numura rubrika "Ģilde".

Numura personība un vāka varone Kadrija Pudova stāsta par savu ceļu līdz čenelingam, ko mēdz saukt par jaunā laikmeta gaišredzību. Kā īsti notiek informācijas saņemšana kanālā – lasi lielajā intervijā!

Grūstošās pasaules kārtības iemeslus un sekas analizē astroloģe Guna Karkliņa, savukārt astroloģe Jana Reķe skaidro, kā lasīt un pielietot maiju kalendāru, kas tagad atrodams katrā "Spīganas" numurā.

Par veselību un veselumu pirtī ar īpašām ziemas procedūrām rūpējas iemīļota pirtniece Laila Sējāne, savukārt par to, kā bailes no nākotnes var sabojāt jauno gadu, iztaujājām hipnoterapeiti Anitu Ozolu.

Šā numura jaunums – praktiskā rubrika "Mežavecenes krikumgrozs": kāds veselīgais "karstvīns", tējas maisījums svētku noskaņai, ko iesākt ar pārpalikušajām piparkūku garšvielām, daži ieteicamie augi omītes cepešu seku atvieglošanai un citi krikumi.

Spīganas darbistabā šoreiz sveču darināšana un izmantošana, bet jaunajā rubrikā "Mājas maģija" uzzināsi, kādi ticējumi un tradīcijas saistās ar durvīm (ir taču iemesls, kāpēc mēs Ziemassvētkos pie durvīm karam vainagus!).

Neiztrūkstoši – Veselības kalendārs un Mazās maģijas kalendārs. Lasi, liec lietā, sagaidi svētkus skaisti, jēgpilni un priecīgi! 

Žurnāls "Spīgana".

PAR ŽURNĀLU "SPĪGANA"

"Spīgana" ir vienīgais ezoteriskas ievirzes žurnāls Latvijā, ko veido nevis žurnālisti, bet nozares praktiķi, daloties ar savām zināšanām, pieredzi un dzīvē pārbaudītiem ieteikumiem. Kopš iznākšanas sākuma (2020. gada februāra) "Spīgana" iepazīstina ar dažādām ezoterikas nozarēm – alternatīvās veselības praksēm, senajām zināšanām un šajā gadsimtā izveidotām sistēmām, kas rūpējas par cilvēka fizisko un garīgo veselumu, sava potenciāla un dvēseles uzdevuma apjautu.

Abonē žurnālu šeit.

"Spīgana",