Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 29. janvārim līdz 4. februārim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Svarīgi būs no vairākām iespējām izvēlēties tās, kuras atbalstītu apkārtējā sabiedrība, bet atlikt tās iniciatīvas, kuru laiks vēl nav pienācis.

Vērsis

Lai gūtu panākumus, svarīgi būt harmonijā ar apkārtējo sabiedrību un nepārvērtēt savas spējas.

Dvīņi

Viņi paredz iespējamo notikumu attīstību, taču īsti nezina, kā to varētu ietekmēt, un tas nervozē.

Vēzis

Nedaudz haotisks laiks. Savā rīcībā viņš vairāk paļaujas uz emocijām un pēkšņiem gribas impulsiem. Būtu labi, ja viņš visu darītu mierīgāk.

Lauva

Viņa prot apkārtējiem iedvest uzskatu par savas rīcības pareizību un gūst panākumus. Ļaužu ieskati gan mēdz būt svārstīgi, tādēļ jābūt uzmanīgai.

Jaunava

Lielisks laiks nākotnes plānošanai un turpmākās rīcības nospraušanai. Bbrīvajā laikā planētas sekmē izklaides.

Svari

Apkārt viss tik nemierīgi… Viņi darītu gudri, ja paši nedaudz nomierinātos un tad pamēģinātu ieviest mieru arī sev apkārt.

Skorpions

Viņš iecerējis lielas un svarīgas lietas, bet sīkumi traucē… Tas viņu tracina, un, ja viņš nenomierināsies, nekas labs nav gaidāms.

Strēlnieks

Viņš darītu labi, ja mierīgi turpinātu iesākto. Viņam gan šķiet, ka radīts daudz lielākām un svarīgākām lietām.

Mežāzis

Pārāk daudz visādu notikumu, arī pienākumu, un tas rada nervozitāti. Ja viņš sāks ar svarīgāko, viss būs labi.

Ūdensvīrs

Viņš iecerējis lielas lietas un dara visu, lai tās realizētu. Svarīgi būt diplomātam un gūt atbalstu saviem nodomiem.

Zivis

Viņas ir pilnas optimisma un strādā, lai realizētu savus sapņus. Pārsvarā tas viņām arī izdodas, taču kaut kas jāatstāj arī turpmākajam.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.