Pasaules kausa piektajā posmā biatlonā Rūpoldingā Vācijā Andrejs Rastorgujevs 10 kilometru sprintā izcīnīja 17. vietu (viena kļūda šaušanā), bet 12,5 kilometru iedzīšanā, šaušanā esot perfektam, pacēlās uz desmito vietu.

Reklāma

Pēc ceturtās šaušanas pretī uzvarai vienlaicīgi devās pieci biatlonisti, slēpošanā konkurentiem variantus neatstāja Johaness Dale Šjevdals, kuram Rastorgujevs finišā zaudēja 35 sekundes. Slēpošanā Andrejam 25. laiks. No pirmā divdesmitnieka šaušanā nekļūdījās tikai trīs biatlonisti. Kopvērtējumā alūksnietis pēc šī posma pakāpās par vietu augstāk un ir 20.

Ceturto reizi karjerā iedzīšanā tika Renārs Birkentāls, sākot to no 37. vietas un, pieļaujot vienu kļūdu šaušanā, sīvā cīņā tomēr palika bez punktiem – 44. vieta. Baiba Bendika Rūpoldingā tika pie viena kopvērtējuma punkta par 40. vietu 7,5 kilometru sprintā (2), iedzīšanā viņai četri misēkļi un 46. pozīcija.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.