Latvijas sieviešu futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas pēdējā spēlē mājās ar 2:1 pārspēja Moldovu. Pirmā puslaika vidū Olga Ševcova soda laukumā apskrēja pretinieci un izripināja bumbu pa sitienam Anastasijai Čemirtānei, kura ar vienu pieskārienu raidīja bumbu vārtos.

Viešņas puslaika beigās izlīdzināja rezultātu, bet pārsvaru pār grupas pastarītēm Latvijai izdevās panākt 82. minūtē, kad pēc Ševcovas centrējuma soda laukumā ar galvu precīzi sita Karlīna Miksone. Latvija līdz ar uzvaru izrāva otro vietu C līgas 2. grupā, par diviem punktiem apsteidzot Ziemeļmaķedoniju, tiesa, jau pirms spēles bija skaidrs, ka mūsējām vairs nav izredžu iekļūt "play off" kārtā un turpināt cīņu par iekļūšanu finālturnīrā. To darīs sešos mačos uzvarējusī Slovēnija. C līga bija kvalifikācijas trešais līmenis, spēcīgākajās A un B līgās spēlēja pa 16 izlasēm.