Latvijas florbola čempionāta finālā sacentīsies "Masters/Ulbroka" un "Talsu NSS/Krauzers".

Pusfināla sērijās pēdējie mači aizritēja trillera cienīgi. Ulbroka pret "Valmieru/Betsafe" pēc diviem periodiem zaudēja ar 2:4, bet trešā ievadā pēc 62 spēlētām sekundēm jau neizšķirts, 56. minūtē viņi jau ar vienu kāju iekāpa finālā (7:5), tomēr valmierieši spēja panākt izlīdzinājumu. Sešas sekundes pirms pamatlaika izskaņas uz Ulbrokas vārtiem tika nozīmēts soda metiens, tomēr pēc video atkārtojuma noskatīšanās tiesnesis lēmumu mainīja uz divu minūšu sodu.

Papildlaikā valmierieši plānoja mierīgi izspēlēt vairākumu, tomēr Rolands Kovaļevskis bija citās domās, pretinieku laukuma pusē pārtvēra paviršu piespēli un sestajā sekundē guva uzvaras vārtus – 8:7 spēlē un 4:1 sērijā.

"Talsu NSS/Krauzers" sērijā ar 4:2 pieveica Cēsu "Lekringu". Sestajā mačā talsenieki viesos trešajā periodā divas reizes atspēlējās un uzvaru izcīnīja pēcspēles metienu sērijā – 3:2, izlīdzinājumu panāca un izšķirošo bullīti realizēja Andrejs Šķerbergs. Lielie florbola svētki ar četriem medaļu mačiem – fināls vīriešiem, sievietēm (Rīgas "NND/RJTC" pret Kocēnu "Rubeni") un bronzas mači 13. aprīlī notiks "Arēnā Rīga".