Aizkraukles novada pašvaldības labiekārtošanas darbu veicēji aicina līdzcilvēkus būt vērīgiem un ziņot par gadījumiem, kad nelabvēļi posta apstādījumus un zog augus. Kaitnieku darbības tiek fiksētas nu jau katru nedēļu.

Reklāma

Inese Rupenheite-Skeranska, Aizkraukles pilsētas labiekārtošanas speciāliste, stāsta, ka ik nedēļu atklājas kādi jauni postījumi vai tukšums zemē, kas palicis pēc puķu nozagšanas. Viengadīgie stādījumi lielākoties ir pilsētas centrā, kur arī paveikti nesenākie garnadžu nedarbi. Labiekārtošanas speciālistiem nākas ieguldīt papildu darbu, lai izdemolētās vietas un augus atjaunotu, tāpat tas palielina izdevumus, kas rodas, iegādājoties jaunus augus. 

"Ik pa laikam nākas augus piepirkt klāt, lai atjaunotu nozagto vai izdemolēto daļu. Ja to nedara, apstādījuma izveidotais raksts pazūd," 

skaidro I. Rupenheite-Skeranska. Aizkraukle ir zināma ar košajām dāliju rindām, kas plešas cauri pus pilsētai, nesen vandāļi paretināja krāšņo ziedu dobes Lāčplēša ielā. 

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?


 

MAF 2024

Publikācija tapusi projektā "Mans pagasts, mana pilsēta", kurā "Latvijas Avīze" sadarbojas ar laikrakstiem "Staburags", "Dzirkstele", "Zemgales Ziņas", "Bauskas Dzīve", "Alūksnes un Malienas Ziņas" un "Ziemeļlatvija".

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild "Latvijas Avīze".