"Eco Baltia" un privātā kapitāla fonds "INVL Baltic Sea Growth Fund" noslēdzis darījumu par Polijas lielākā PVC logu un durvju profilu pārstrādātāja "Metal-Plast" 70% akciju iegādi.

Jānis Aizbalts, "Eco Baltia" Vides pakalpojumu sektora vadītājs: "Savu darbību esam paplašinājuši Lietuvā, Čehijā un šobrīd arī Polijā. Grupas uzņēmumu biznesa portfeli līdz šim veido vides apsaimniekošanas pakalpojumi un plastmasas iepakojuma pārstrāde, kā arī kopš pagājušā gada – PET šķiedru ražošana. 

Esam gandarīti par iespēju turpmāk kopā ar "Metal Plast" sniegt savu pienesumu arī PVC materiālu pārstrādes jomā." "Metal-Plast" gada apgrozījums ir aptuveni 34 miljoni eiro, un tajā strādā aptuveni 200 darbinieku. "Metal Plast" pašreizējā pārstrādes jauda ir 29 tūkstoši tonnu gadā, ko turpmāk plānots kāpināt 1,5 reizes. Viena tonna pārstrādāta PVC ietaupa divas tonnas CO2 emisiju.

Publikācija sagatavota ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu. Par publikācijas saturu atbild AS "Latvijas Mediji".

 Latvijas Vides aizsardzības fonds.
"Zaļā Latvija".