Ķekavas novada Katlakalnā aizvadītajā nedēļas nogalē agresīvs vīrietis aizdedzinājis sevi un policistu, informē Valsts policija.

Reklāma

Naktī uz svētdienu saņemts izsaukums saistībā ar agresīvu vīrieti Ķekavas novada Katlakalnā. Notikuma vietā sākotnēji ieradās Ķekavas reģionālās pašvaldības policisti. Konfliktējošais vīrietis nama pagalmā aplējis ar degšķidrumu sevi un pašvaldības policistu, pēc kā aizdedzinājies. Cieta gan minētais vīrietis, gan pašvaldības policists, abi nogādāti ārstniecības iestādē. Valsts policijā sākts kriminālprocess. Intervijā LTV pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš norādījis, ka policista dzīvība neesot apdraudēta. 

"Pateicoties otra kolēģa ļoti profesionālai rīcībai, faktiski nav guvis nopietnus ievainojumus. Šobrīd, protams, ārstējas, bet dzīvībai briesmu nav," 

LTV paudis Bomiņš. Sīkāk konkrēto gadījumu pašvaldības policijā nekomentēja. Bet Latvijas Televīzijai neoficiāli esot zināms, ka dedzinātājs guvis ļoti nopietnus apdegumus un viņa dzīvība arvien ir apdraudēta. Pašvaldības policijā norādīja, ka potenciāli bīstami izsaukumi tiek saņemti – lielākoties tajos iesaistītas personas, kuras ir alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē. "Diemžēl mūsu darbs ir saistīts ar tādiem riskiem. Jābūt arī gataviem, par laimi, tādi gadījumi nav bieži," piebilda Bomiņš.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.