Latvijas drukāto mediju izdevēju apbalvošanas ikgadējā pasākumā "Preses dienas" vadošie preses izplatīšanas un tirdzniecības uzņēmumi SIA "Reitan Convenience Latvia" ("Narvesen" un "Caffeine") un SIA "Preses serviss" sveica pagājušā gadā lasītāju visvairāk pirktos preses izdevumus. Uzvarētāji tika apbalvoti desmit nominācijās, ņemot vērā apgrozījumu un pārdošanas rādītājus.

Reklāma

"Narvesen" nominācijas noteiktas pēc pārdoto eksemplāru skaita visā "Narvesen" veikalu un kiosku tīklā gada laikā.

Nominācijā "Visvairāk pārdotais ziņu laikraksts "Narvesen" tirdzniecības vietās" 3. vietu ieguva akciju sabiedrības "Latvijas Mediji" izdotā "Latvijas Avīze". Jāpiebilst, ka šajā nominācijā pirmajās divās vietās bija laikraksti krievu valodā, tātad no latviešu valodā iznākošajiem laikrakstiem "Latvijas Avīze" ir pirmā. Tāpat jāpiebilst, ka 

"Latvijas Avīze" ir visvairāk abonētais dienas laikraksts latviešu valodā, kas nozīmē, ka daudzi lasītāji izvēlas mūsu avīzes piegādi pa pastu, saņemot to katru darba dienu, 

nevis dodas to pirkt uz tirdzniecības vietām.

Nominācijā "Visvairāk pārdotais mājai, dārzam, virtuvei izdevums "Narvesen" tirdzniecības vietās" 2. un 3. vietā ierindojās AS "Latvijas Mediji" izdevumi "Mājas Viesis" un "Praktiskais Latvietis".

"Pēdējie četri gadi ir parādījuši, cik ātri viss mainās un kā daži lēmumi var sagriezt kājām gaisā pasauli un biznesu. Katras pārmaiņas rada ne tikai izaicinājumus, bet paver arī jaunas iespējas, ja esam gatavi mainīties līdzi strauji mainīgajai pasaulei. Vienlaikus ir tādas stabilas vērtības, kuras laika gaitā gan mainās līdzi klientu pieprasījumam, tomēr saglabā savu kodolu: cilvēki joprojām labprāt pērk drukāto presi, dažādi izdevumi parādās un pazūd, citi nāk vietā, bet kāds dzīvo cauri gadiem un nesatricināmi ieņem pirmo vietu topā, kā tas ir ar dažiem mūsu nomināciju uzvarētājiem, kas liecina par preses izdevumu nozīmīgumu Latvijas iedzīvotāju ikdienā. 

Šogad 3. maijā atzīmējām preses un vārda brīvībai būtisku notikumu – Pasaules preses brīvības dienu, ikvienam preses izdevumam šajā dienā piešķirot 50% atlaidi. 

Uzskatām, ka ir ārkārtīgi svarīgi paust atbalstu neatkarīgai presei un veicināt kopējo preses pārdošanas apjomu, jo ticam, ka prese ir Latvijas sabiedrības informētības un izglītotības pamats," pasākumā sacīja SIA "Reitan Convenience Latvia" ("Narvesen" un "Caffeine") valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.