Pazudušās Annas Jansones vīrs Juris Evertovskis sociālajā vietnē vietnē "X" publicējis jaunas pazudušās sievietes fotogrāfijas, kas varētu palīdzēt sievu identificēt.

Juris vietnē "X" raksta, ka fotogrāfijas ir no 2021. vai 2022. gada. Viņš min, ka varbūt vēlāk izdosies atrast arī nesenāk uzņemtus attēlus.

Jau ziņots, ka joprojām aktīvi turpinās 1989. gadā dzimušās Annas Jansones meklēšana. 

Jansone ar šogad pasaulē nākušo meitu Luīzi Evertovsku 1. novembra rītā ap plkst.9 izgāja no savas dzīves vietas Rīgā, Pētersalas ielā.

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un sāka plašus meklēšanas pasākumus.

Tajā pašā dienā pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1. novembra rītā sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.

2. novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā atradās miris minētais zīdainis.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.