Latvijas Televīzijas raidījums "De facto" ziņoja, ka Latvijai ir problēmas ar projektu īstenošanu par Eiropas fondu līdzekļiem.

Esot paveikta tikai puse no tā, kam vajadzēja būt izdarītam šobrīd, lai Latvijas ekonomikā varētu ieplūst Eiropas fondu nauda jaunajam periodam. "Ja mēs turpināsim zināmā mērā čunčināt tā kā tagad, tad mums pastāv diezgan augsti riski [zaudēt naudu]… Tie ir 100, pat 200 miljoni eiro jau esošajā programmēšanas periodā, tāpēc mums ir būtiski jāmaina pieeja jau šobrīd. Eiropas Komisija seko līdzi, vai mēs sekojam tam grafikam, ko esam apņēmušies, un, ja mēs nesekojam tam grafikam, tad notiek pārbaude – vai mēs būsim spējīgi esošajā periodā šādus līdzekļus apgūt. Un, ja ir šaubas par to, tad tos līdzekļus var pārdalīt citām Eiropas Savienības vajadzībām un, ticiet man, tādu ir ļoti, ļoti daudz," LTV teica finanšu ministrs Arvils Ašeradens.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.