Džeisona Roberta Brauna mūziklā "Pēdējie pieci gadi" galvenās lomas atveidos Niks Džonass un Adrienne Vorena.

Reklāma

Pirmizrāde ieplānota 2025. gada pavasarī, un iestudējuma režisore ir "Tony" balvai nominētā Vitnija Vaita. Pirmoreiz "Pēdējos piecus gadus" iestudēja 2001. gadā, un izrādei nepiemita Brodvejas spozme, taču 2014. gadā lugu ekranizēja un galvenās lomas atveidoja Anne Kendrika un Džeremijs Džordans, izdzīvojot nelineāru jaunas aktrises Keitijas un jauna rakstnieka Džeimija stāstu, kura pirmizrādi svinēja Toronto Starptautiskajā kinofestivālā.

Mūzikla autors Džeisons Roberts Brauns jau paziņojis, ka vienmēr ticējis, ka pienāks laiks, kad viņa darbs "Pēdējie pieci gadi" nonāks uz Brodvejas skatuves. "Tas, ka Niks un Adrienne ir piekrituši atveidot galvenās lomas, ir komponista sapnis," viņš ir pārliecināts, bet tas, ka Vitnija kļūs par režisori, ir jebkura dramaturga "cerību piepildījums". "Tas gan prasīja 25 gadus, bet nu ir īstais laiks," saka Brauns.

1992. gadā dzimušais amerikāņu dziedātājs, mūziķis un aktieris Niks Džonass savu karjeru sāka Brodvejā septiņu gadu vecumā un ir piedalījies arī iestudējumos "Nožēlojamie" un "Skaistule un Briesmonis", bet kā muzikants debitēja 2002. gadā, kad kopā ar brāļiem, apvienojoties grupā "Jonas Brothers", atrada pirmos klausītājus. Piedalījies vairākos televīzijas projektos, viņš nekad nav pametis Brodveju, bet savu talantu spodrinājis arī Holivudā.

Pusaudža gados Džonass uzzināja, ka viņam ir diabēts, un kopš tā laika viņa ikdiena paiet, sadzīvojot ar šo diagnozi, kas nevienā brīdī nav liegusi viņa ieguldījumu labdarībā, un tā neattiecas tikai uz diabēta slimniekiem. Savulaik sirdsmieru zaudējis arī "Disney" zvaigznes Mailijas Sairusas dēļ, viņš neņēma vērā sūro mācību un kādu laiku bija kopā ar Selēnu Gomezu, kurai sekoja austrāliešu dziedātāja Delta Gudrema un "Miss Universe 2012" titula ieguvēja Olīvija Kulpo. Taču, 2018. gada maijā iepazinies ar indiešu aktrisi Prijanku Čopru, viņš jau tā paša gada nogalē apprecējās, un abu kāzas notika divreiz – gan hindu, gan kristiešu tradīcijās. 2022. gada janvārī pāris paziņoja, ka kļuvuši par pirmdzimtā vecākiem, un tas noticis, pateicoties surogātmātei.

LTV1 30. jūnijā plkst. 22.45, "Kauja par Midveju"

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.