Intars Busulis laiž klajā paša komponētu dziesmu “Es došos ārā” un aicina uz koncertu Dzintaru koncertzālē. Šī kompozīcija iekļauta jaunākajā Intara Busuļa un Abonementa orķestra albumā "Spēlē savā burvju flautā" un izskanēs koncerttūres noslēguma koncertā, 18. augustā, Dzintaru koncertzālē.

Reklāma

Dziesma radusies laikā, kad Intars atskatījies uz visu, kas līdz šim paveikts - par laiku, kas daudz devis, bet tik pat daudz ņēmis. "Šī dziesma simbolizē to laiku, kad bija vairāki lidojumi nedēļā, lielās cilvēku auditorijas. 

Šobrīd es no visas sirds esmu pateicīgs, ka varu būt mierā, dzīvot Latvijas laukos un būt pie savas ģimenes. 

Tādēļ būšu priecīgs, ja šī dziesma kādu spēs iedvesmot un motivēs iet tālāk ar gaišu, pozitīvu skatu nākotnē," par dziesmu stāsta Intars Busulis. 

Dziesmas mūzikas autors ir Intars Busulis, teksta autors - Marts Pujāts, producents ir Jānis Aišpurs. Dziesmu izpilda Intars Busulis. Gan dziesmas ierakstā, gan arī videoklipā piedalās Abonementa orķestris, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Lāce, Karīna Tropa, Alise Kante un Kristīne Pastare. 

Šī dziesma ir singls no jaunā albuma "Spēlē savā burvju flautā", kas iznāca pērnā gada rudenī. Klausītāju iemīļotākās dziesmas un arī jaunās albuma dziesmas tiks atskaņotas koncertturnejas lielajā noslēguma koncertā, 18.augustā Dzintaru koncertzālē. 

Biļetes meklējamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī internetā. 

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.