Mūziķis RAUM, īstajā vārdā Reinis Straume, laiž klajā jaunu dziesmu "tikai kad tevis te nav". Šī ir pirmā dziesma, ko RAUM izdod pēc sadarbības pārtraukšanas ar ierakstu kompāniju "Warner Music Baltics".

Reklāma

RAUM kā solo mākslinieks debitēja 2021. gadā un Warner Music Baltics paspārnē izdeva vairākus singlus latviešu valodā. Viņš piedalījās arī nacionālajā Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā "Supernova" ar divām dziesmām angļu valodā, no kurām abas iekļuva finālā. Tagad, kļūstot par neatkarīgu mākslinieku, RAUM turpina savu muzikālo ceļojumu ar jaunu dziesmu.

"Lai gan mūzikā esmu visu laiku, šis man ir kā jauns sākums. Esmu no sirds pateicīgs par laiku, kas tika pavadīts kopā ar Warner Music Baltics, bet ierakstu kompānijas darbības izmaiņas Baltijā perfekti sakrita ar to, ka man kā māksliniekam izkristalizējās, ko un kā es gribu pateikt ar savu mūziku. Tagad ir laiks iet savu ceļu. Vai ir dzīve pēc leibla? Protams — satraucoša, bet reizē arī aizraujoša," stāsta Reinis Straume.

Dziesmas autors ir pats RAUM, bet tās tapšanā piedalījās arī Arnis Račinskis (Laika suns) un producents Jānis Jačmenkins (JJ Lush).

Par dziesmas nozīmi un sajūtām dalās RAUM: "Dažkārt kulies uz priekšu pēc labākās sirdsapziņas, un varbūt pat no malas izskatās, ka viss rit kā pa diedziņu, bet tomēr kad paliec viens ar savām domām un apkārtējie trokšņi noklust, piezogas sajūta, kas vienlaicīgi gan nospiež, gan paceļ. Rakstot šo dziesmu sapratu, ka reizēm tā sajūta ir ilgas. To arī pētu ar "tikai kad tevis te nav"."

Jaunā dziesma "tikai kad tevis te nav" ir pieejama visās populārākajās straumēšanas platformās.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.