Viens no slavenākajiem 90. gadu romantisko komēdiju aktieriem Hjū Grānts atzinis, ka Holivuda no viņa ir atteikusies, taču viņam nu ir laiks nodarboties ar citām lietām.

Reklāma

Neskatoties uz faktu, ka Hjū Grānts savulaik bija viens no Holivudas lielākajiem siržulauzējiem, un par to jāpateicas romantiskajām komēdijām "Četras kāzas un vienas bēres", "Notinghila" un franšīzei par Bridžitas Džounsas piedzīvojumiem, kā arī Ziemassvētku klasikas filmai "Tāda ir mīlestība", nu 63 gadus vecais aktieris ir samierinājies, ka viņa frizūra vairs neizraisa tādu sajūsmu kā pirms 20 vai pat 30 gadiem, bet viņa atveidotās lomas kļuvušas pārliecinoši nopietnākas. 

Regulāri kritizēts no bulvārpreses puses, ko nodrošināja arī aktiera sakars ar kādu Los­andželosas prostitūtu tālajā 1995. gadā, par ko ziņoja virsraksti tik daudzu avīžu un žurnālu lapās, nu viņš biežāk redzams mazajā, televīzijas, nevis kino ekrānā, un no pēdējiem projektiem jāmin seriāls "Režīms" ar Keitu Vinsletu nenosauktas Eiropas valsts diktatores lomā, umpass-lumpass mūziklā "Vonka" un pēc patiesiem notikumiem veidotā filma "Nesaldēts", ko režisējis debitants Džerijs Seinfelds, kurā piedalās arī Melisa Makārtija un Eimija Šūmere un kurā Hjū Grānts ieskaņojis Tīģeri Toniju. Šī filma skatāma "Netflix".

TV3 6. jūlijā plkst. 0.30, "Zilacainais Mikijs".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.