Digitālā satura veidotāja un TV seja Katrīne Vasiļevska raidījumā “Slavenības. Bez filtra” kādā pasākumā satiek bērnības draugu un “Ghetto Games” dibinātāju Raimondu Elbakjanu. Raimonds dalās atmiņās par saviem saldajiem sešpadsmit un atklāj, kāds bija jaunībā.

Reklāma

Raimonds Elbakjans, kurš ir plaši pazīstams kā ielu sporta un kultūras entuziasts, dalās domās par to, kādi bija viņa saldie sešpadsmit.

"Uz šespadsmit gadiem man bija mazāk draugu un vairāk ienaidnieku, tagad tas ir pamainījies. Es īstenībā ļoti daudz trenējos, bet neatceros, ka darīju blēņas. Man patika meitenes, man šausmīgi patika tusiņi. Es griežu bildi atpakaļ un saprotu, ka es biju nenormāli apzinīgs sportā un jautrs skolā. Es domāju, ka tagad arī jaunieši ir pietiekami dinamiski, varbūt tajā laikā nebija sociālie tīkli, un tu nevarēji redzēt, cik ballītes ir nevaldāmas. Ja būtu bijušo sociālie tīkli, varbūt es jau būtu nosities. Nevar zināt. Es vilku uz jautrību. Ja kāds vilka uz kašķi, es nekautrējos atbildēt, bet es pats nekad nevilku uz kašķi. Es biju jautrs un tajā laikā man arī bija meitene. Es tagad kamerā tā skaļi neteikšu, kas viņa bija, bet tu viņu arī ļoti labi zini. Tagad ir viņa ir meitene manam citam draugam," noslēpumains ir Raimons Elbakjans.

VIDEO: 

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?