"Tet" sadarbībā ar filmu un seriālu producēšanas kompāniju "Centaur Films" sācis darbu pie jauna pašmāju komēdijseriāla "Templis" filmēšanas. Tā būs aizraujoša un izklaidējoša piedzīvojumu komēdija, kas skatītājus vedīs uz prestižāko un stilīgāko sporta klubu Rīgā "Templi".

Reklāma

Seriāla režisors ir talantīgais aktieris, mūziķis un kinorežisors Māris Bezmers, galveno lomu atveidotāji – Intars Busulis, Vilhelms Karlsons, Elizabete Marija Brante, Mārtiņš Upenieks, Katrīne Vasiļevska un citi.

"Templis" ir vieta, kur ikdienas gaitas krustojas dažādām krāsainām un izteiksmīgām personībām. Seriāla centrālais tēls ir sporta zāles īpašnieks Ivars, kura lomu atveido mūziķis Intars Busulis. Ivars, lai gan pats nesportisks un skolas laikā bieži atstumts, ir izveidojis savu sporta klubu ar mērķi pulcēt ap sevi tikai skaistus, sportiskus, bagātus un slavenus cilvēkus. Tomēr viņa sapnis par elitārāko sporta klubu Rīgā draud izplēnēt, kad sieva paziņo par laulības šķiršanu un sporta klubs iedzīvojas parādos. Ivara personiskās un materiālās problēmas ietekmē arī visus "Tempļa" darbiniekus.

Ne mazāk koši ir sporta kluba darbinieki, kuru personības un savstarpējās attiecības katru dienu padara par īstu piedzīvojumu. Seriālā varēs iepazīt profesionālu sportistu Oskaru, kuru atveido improvizators un mūziķis Vilhelms Karlsons, sporta zāles administratori Madaru, kuru attēlo aktrise Elizabete Marija Brante, un viņas draugu – bagāto un pašpārliecināto uzņēmēju Valteru, kuru atveido aktieris Mārtiņš Upenieks. Realitātes šova zvaigzne, influencere Katrīne Vasiļevska (@queen_kachinja) seriālā iejūtas Madaras draudzenes, fitnesa treneres Ketijas lomā. Aktieris Ivo Martinsons atveido sporta zāles īpašnieka dēlu Jāni, kurš pēc ilgiem klejojumiem Indijā ir atgriezies Latvijā kā Muskabarums. Savukārt Latvijas Leļļu teātra aktrisi Santu Didžus varēs redzēt masieres ezotēriķes Annas lomā, kuru regulāri aplido sporta kluba treneris Bullis jeb spēkavīrs un improvizators Raivis Vidzis.

"Templis" solās būt sir­snīgs un humora pilns stāsts par cīņu ar personiskajiem un profesionālajiem izaicinājumiem, kas noteikti piesaistīs plašu skatītāju loku. Seriālā kopumā būs astoņas sērijas. Filmēšana paredzēta jūlijā un augustā, bet uz ekrāniem seriāls būs skatāms jau šī gada nogalē.

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.