Džefs Bridžess atzinis, ka jūtoties lieliski, un piebildis, ka par saslimšanu ar vēzi pārāk daudz nedomā.

Reklāma

2020. gadā Džefam Bridžesam atklāja balto asinsšūnu vēzi jeb limfomu, un ne viens vien aktiera talanta cienītājs ar bažām gaidīja kādu informācijas drusku par viņa veselību. Nesen Bridžess atklāja, ka 2021. gadā bijis tuvu nāvei, taču nu ir priecīgs, ka lielākie kreņķi ir aiz muguras. "Apbrīnojami, ka prāts var par ko tādu aizmirst," viņš bilda, "bet es īpaši daudz par pagātni nedomāju."

Par saslimšanu ar limfomu filmas "Lielais Lebovskis" (1998) zvaigzne pirmoreiz publiski runāja 2020. gada oktobrī, kad "Twitter" ierakstīja, ka jūtas laimīgs, jo ir labu ārstu komandas aprūpē un pro­gnozes ir labas. Jau pēc diviem mēnešiem viņš rakstīja, ka jūtas labāk, taču tas bija īslaicīgi, turklāt viņa dzīvība bija apdraudēta. Nu tas ir aiz muguras, un Džefs Bridžess atzīst, ka saņēmis nepārvērtējamu dāvanu – dzīve ir īsa un skaista, mīlestība ir mums visapkārt un pieejama visu laiku. 1977. gadā Džefs Bridžess apprecējās ar oficianti Sūzenu Gestoni, viņiem ir trīs meitas, dzimušas 1981., 1983. un 1985. gadā, un ģimene ir viņa stiprā klints.

TV3 2. jūnijā plkst. 20.30, "Septītais dēls".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.