Filmējoties zinātniskās fantastikas filmas "Kāpa" otrajā daļā, Džošs Brolins uzrakstījis kolēģim Timotē Šalamē veltītu dzejoli.

Džošs Brolins saviem daudzajiem talantiem pievienojis arī māku rakstīt dzeju, un, visticamāk, viņš nav ne pirmais, ne vienīgais, kurš uz papīra apbrīnojis par sevi krietni jaunākā kolēģa Timotē Šalamē izteiksmīgos vaigukaulus. Savā daiļdarbā viņš pievērsies arī Holivudas jaunā prinča acīm un lūpām, un tas viss būs izlasāms Džoša Brolina un filmas "Kāpa: Otrā daļa" operatora Greiga Freizera – viņš ir arī šīs grāmatas fotogrāfiju autors – kopīgi veidotajā kafijas galdiņa grāmatā "Dune. Exposures", kurā apkopotas abu filmu tapšanas aizkulises. To aprakstīšanu uzņēmies "Oskaram" par lomu biogrāfiskajā filmā "Milks" (2008) nominētais aktieris Dž. Brolins.

Grāmatai būs 172 lappuses, un, kā uzsver tās tekstu autors, tie būs veidoti dažādi: gan kā paskaidrojoši paraksti, gan dialogi, gan dzejoļi. G. Freizers jau publiski savam līdzautoram veltījis sirdi sildošus komplimentus, uzsverot, ka tie viņa fotogrāfijām piešķīruši papildu vērtību.

Grāmatnīcās "Dune. Exposures" nonāca jau 13. februārī, savukārt Latvijas kinoiznomā filma "Kāpa: Otrā daļa" nonāks 3. martā. Denī Vilnēva režijā tajā filmējušies arī Zendeija, Rebeka Fērgusone, Stellans Skāšgods, Deivs Bautista, Šarlote Remplinga un Havjers Bardems, kā arī jaunpienācēji Ostins Batlers, Florence Pjū, Kristofers Volkens un Lea Seidū.

LTV1 3. martā plkst. 22.35, "Kur sirmgalvjiem nav vietas".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.