Aktrise Džeina Seimūra atklājusi, ka, gadiem ejot, viņa arvien biežāk pieķer sevi pie domas, ka Holivuda viņu ignorē.

Latvijā Džeina Seimūra vislabāk zināma kā titullomas atveidotāja seriālā "Daktere Kvinna" (1993–1998), taču viņa bijusi arī Džeimsa Bonda meitene un savā garajā karjerā saņēmusi pulka balvu, tostarp "Zelta globusu", "Emmy" un zvaigzni Holivudas Slavas alejā. Taču, kā pēdējos gados norādījusi ne viena vien Holivudas leģenda, sievietēm jāsamierinās, ka ar pirmo krunciņu parādīšanos viņas "tiek norakstītas", turklāt ne tikai profesionāli, bet pat ārsta kabinetā un tik ikdienišķā situācijā, kad izsaukts meistars nevis runā ar viņu, bet skatās apkārt, lai tālāko komunikāciju veiktu ar vīrieti.

"Man patīk, ka esmu sieviete, un es nepavisam neapgalvoju, ka vēlos būt vīrietis. Taču es vēlos, lai mani ciena un dzird,"

saka Dž. Seimūra, piebilstot, ka "man ir 73 gadi, un es nejūtos veca". Nesen aktrise atzinās, ka ir uzsākusi jaunas attiecības un ir kopā ar mūziķi Džonu Zambetti.

Dž. Seimūrai aiz muguras jau ir četras šķirtas laulības, un viņa ir četru bērnu māte, un tieši bērni parūpējās par mātes privātās dzīves sakārtošanu, ko nu rotā arī īpaši viņai komponētas mīlasdziesmas.

TV3 16. martā plkst. 15.35, "Tiekties augstāk".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.