Stīvena Spīlberga mūzikla "Vestsaidas stāsts" zvaigzne Reičela Zēglere Volta Disneja studijas aktierfilmā nospēlējusi Sniegbaltīti.

Filmas režisors ir Marks Vebs, kurš Holivudā savu vārdu ierakstīja ar kulta filmu "500 dienas ar Sammeri" un "Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks", bet ļauno karalieni atveido Gala Gadota. "Sniegbaltīte" kinoteātros nonāks 2025. gada martā, un titullomas atveidotāja Reičela Zēgnere pastāstījusi, kā bija filmēties ar tēliem, kuri tikai vēlāk tiks radīti datorā.

Šā gada oktobrī "Disney" publiskoja pirmās vizualizācijas, un fotogrāfijās Sniegbaltīti ieskauj septiņi rūķīši. Nav noslēpums, ka šie varoņi ir datoru radīti, nevis aktieru spēlēti, un šis fakts izpelnījies neviennozīmīgu Disneja fanu attieksmi.

Kā atzinusi Zēglere, filmēšanās ar neeksistējošiem varoņiem viņu darījusi nervozu, un viņa arī atklājusi, ka topošajā filmā daudz kas tiks radīts, izmantojot ciparu tehnoloģijas. Tāpēc viņa dienām "dziedājusi tukšai vietai", taču "tas bijis tik jautri!"

TV3 23. decembrī plkst. 22.20 "Vestsaidas stāsts".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.