Vienas uzvaras attālumā no Latvijas čempionu titula nonākuši Ģirta Ankipāna trenētie "Mogo/LSPA" hokejisti, kas finālsērijā pēc četriem mačiem ir vadībā ar 3-1 pret Jelgavas "Zemgali/LBTU", uz kuras komandtiltiņa stāv Artis Ābols.

Sērijas ceturtajā spēlē Šmerlī vadībā bija abas komandas, 51. minūtē neizšķirtu 3:3 panāca rīdzinieku 18 gadus vecais uzbrucējs Kristers Ansons. Pirmo reizi šajā sērijā tika spēlēts papildlaiks, taču 20 minūtēs vārti netika gūti. Savukārt pēcspēles "bullīšos" par "Mogo/LSPA" varoni kļuva Ansona vienaudzis vārtsargs Linards Feldbergs, kurš atvairīja trīs no četriem pretinieku metieniem, savukārt pretinieku vārtu sargu Rihardu Cimermani pārspēja pieredzējušie Gints Meija, Kārlis Ozoliņš un Elviss Želubovskis.

Sērijas piektā spēle šovakar Jelgavā, un, tajā uzvarot, "Mogo/LSPA" var kļūt par trīskārtēju valsts čempioni, iepriekšējo reizi titulu izcīnot 2019. gadā.

Tikmēr Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā savus astotos vārtus sezonā iemetis Zemgus Girgensons, palīdzot Bufalo "Sabres" ar 6:2 uzvarēt Vašingtonas "Capitals". Bufalo hokejistiem līdz pamatturnīra beigām atlikušas sešas spēles, taču no "play off" zonas tā atpaliek par pieciem punktiem un iekļūšanai Stenlija kausa izcīņā nepieciešams neliels brīnums. Girgensons šosezon 58 spēlēs nopelnījis 13 (8+5) punktus un šī pagaidām viņam ir mazrezultatīvākā sezona NHL karjerā. Tiesa, pirmo reizi desmit sezonu laikā viņam ir pozitīvs lietderības rādītājs.