Pasaules kausa trešajā posmā kamaniņu sportā Vinterbergas trasē Vācijā Kristers Aparjods izcīnīja bronzu, uz goda pjedestāla kāpjot otrajā posmā pēc kārtas.

Pēc pirmā brauciena Latvijas izlases līderis bija piektais, bet otrajā uzrādīja trešo ātrāko laiku, summā tikai sekundes sešas tūkstošdaļas līdz sudrabam. 

Savu iespaidīgo uzvaru sēriju līdz desmit mačiem pagarināja vācietis Makss Langenhans. Kopvērtējumā Aparjods ir piektais, bet trešā vieta ir rokas stiepiena jeb sešu punktu attālumā. Trešo vietu sezonas vērtējumā saglabāja ekipāža Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, kuri šajā posmā piektie. 

No dāmām labākā ar septīto pozīciju Elīna Vītola, savā pirmajā kopīgajā posmā šo pozīciju divniekos ieņēma Anda Upīte un Zane Kaluma. Upītes ierastā partnere Sanija Ozoliņa ārstē pirms svētkiem Vistlerā gūto traumu. Stafetē trases vidusdaļā kļūdījās un krita Kristers Aparjods, taču, šķiet, bez nopietnām sekām. 

Nefinišēja arī Itālija un Rumānija, bet uzvarēja Vācija. Jāpiebilst, ka Nāciju kausā uzvarējušais Kaspars Rinks pamatsacensībās arī piedzīvoja kritienu. Šīs nedēļas beigās Īglsā Austrijā tiks dalītas Eiropas čempionāta godalgas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.