Ekvadorā sācies 60 dienu ilgs ārkārtas stāvokļa periods un ieviesta komandanta stunda no plkst. 23.00 līdz 5.00, jo svētdien atklājās, ka no Gvajakilas pilsētas cietumu kompleksa "La Regional" stingrā režīma ieslodzījuma zonas kameras bez pēdām pazudis ietekmīgais un savā vidē populārais kriminālnoziedznieku grupējuma "Los Choneros" boss Hosē Adolfo Masiass Viljamars, saukts par Fito.

Kaut 44 gadus vecais Fito aiz restēm atrodas jau kopš 2013. gada, tas viņam netraucēja vadīt narkotirgotāju bandu, dzīvot ar zināmām ērtībām un, kā uzskata, pagājušajā gadā pasūtīt arī Ekvadoras prezidenta kandidāta, bijušā žurnālista un cīnītāja pret noziedzību Fernando Viljavisensio slepkavību. Ietekmīgais kriminālists reiz jau izbēga no cietuma, taču pēc četriem mēnešiem tika notverts savas mātes mājās Mantas pilsētā. 

Policija šobrīd nav droša, vai Fito tiešām izbēdzis vai tikai paslēpies plašajā cietuma teritorijā. Pret diviem cietuma darbiniekiem sākta izmeklēšana. Tikmēr tūkstošiem policistu un karavīru meklē pazudušo noziedznieku gan cietumā, gan visā Ekvadorā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.