Baltimorā kuģis otrdien ietriecies Frānsisa Skota Kī tiltā, kas sagruvis, ziņo ASV mediji.

Divi cilvēki tika izglābti, un seši cilvēki joprojām nav atrasti, ziņo amatpersonas. Visi šie cilvēki avārijas brīdī strādāja uz tilta.

Spriežot pēc novērošanas kameru video, konteinerkuģis ietriecās tilta balstos, un pēc tam visa milzīgā tilta struktūra salūza un iegāzās Patapsko upē.

Avārijas dienesti pirmos zvanus par tilta sabrukšanu saņēma ap plkst.1.30 (plkst.7.30 pēc Latvijas laika), ziņoja raidorganizācija "CBS News".

Konteinerkuģis pirms ietriekšanās tiltā zaudējis jaudu.

Kuģa operatori brīdi pirms avārijas izziņoja trauksmi, kas ļāva iestādēm ierobežot transportlīdzekļu satiksmi uz tilta, paziņoja Mērilendas gubernators.

2,6 kilometrus garais Frānsisa Skota Kī tilts pāri Patapsko upei tika atklāts 1977. gadā. Gadā vidēji to šķērso 11 miljoni transporta līdzekļu.

Vietnes "MarineTraffic.com" dati liecina, ka pirms katastrofas zem tilta apstājās Singapūrā reģistrēts konteinera kuģis "Dali". Kompānija "Synergy Marine Group" apstiprināja, ka tiltā ietriecies tās kuģis "Dali".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.