Nedēļas nogalē – 15. jūnijā – vērienīgs pasākums notiks Vecpiebalgā, pie Grišku kalna. Pasākumu rīko biedrība “Vecpiebalgas rūķi”, kura darbojas jau desmito gadu, tāpēc šoreiz pārsteidz ar īpaši spilgtu pasākuma programmu.

Reklāma

Pasākuma pirmā daļa īpaši patiks ģimenēm ar bērniem, taču laipni gaidīts ikviens interesents. No plkst.12.00 līdz 16.00 darbosies dažādas meistarklases, stafetes, prāta spēles, kā arī apmeklētāji tiks cienāti ar bezmaksas rūķu pankūkām.

Biedrības "Vecpiebalgas rūķi" pasākums.

Šajā laikā pasākumā būs sastopams arī žurnālists Guntis Bojārs, žurnāliste Inese Supe un kulinārais blogeris Pipars.

Savukārt pasākuma otrā daļa priecēs mūzikas mīļotājus ar dažādām gaumēm. Plkst.16.00 uzstāsies Miks Dukurs, plkst.17.00 Andris Baltacis, bet plkst.19.00 Ainars Mielavs.

Ieeja koncertos par ziedojumiem, kas nonāks grūtībās esošo ģimeņu atbalstam. Tāpat apmeklētāji aicināti ņemt līdzi ziedus mūziķiem, kā arī sedziņas vai krēslus, jo koncerts notiks pļavā, Grišku kalna pakājē.

Biedrības "Vecpiebalgas rūķi" pasākums.

Rūķu dienas mērķis ir skaidrot labo darbu nozīmi, kopā paveicot kādus darbus un vienkārši izbaudot skaistu dienu, mielojoties ar rūķu pankūkām un dauzoties.

Biedrības "Vecpiebalgas rūķi" pasākums.

Plašāka informācija Vecpiebalgas rūķu Facebook lapā.

Biedrības "Vecpiebalgas rūķi" pasākums.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.