Kafijas pakalpojumu sniedzējs SIA "Coffee Address Holding" ir paziņojis, ka tā mērķis ir būt par lielāko kafijas pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs, nodrošinot kafijas risinājumus dažādām uzņēmējdarbības nozarēm. Šim mērķim uzņēmums piesaistījis no SEB bankas finansējumu 17,5 miljonu eiro apmērā.

Reklāma

"Šobrīd uzņēmums fokusējas uz iekārtu parka modernizēšanu, jaunu un interesantu kafijas risinājumu piedāvājumu klientiem, jauniem un esošiem digitalizācijas projektiem, klientu lojalitātes lietotnes attīstību un citiem risinājumiem, kas paredz veikt ieguldījumus klientu piesaistē un servisā," norāda "Coffee Address Holding" valdes priekšsēdētāja Viktorija Meikšāne. 

Galvenie "Coffee Address Holding" darbības segmenti ir kafijas un uzkodu tirdzniecības automāti, kafija līdzņemšanai sadarbībā ar lielākajām Baltijas degvielas uzpildes stacijām un kafijas nodrošināšana birojos. Grupa apkalpo aptuveni 5000 klientu, servējot vairāk nekā 250 tūkstošus kafijas tasīšu ik dienu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.