Gremdējoties atmiņās par laiku, kad tikai sāka savu karjeru, Marks Rufalo atzina, ka gan strādājis par oficiantu, gan pārvietojies ar motociklu, ko "pazinis" tik labi, ka jebkur, kur vien tas atteicies kustēties uz priekšu, spējis to salabot paša spēkiem.

"Es nevarēju atļauties automašīnu. Man piederēja 250 dolāru vērts "Hondas" motocikls, kuru es pats laboju, un tas bija vienīgais veids, kā es varēju pārvietoties pa Losandželosu," stāstīja M. Rufalo. "Es dzīvoju skapī par 200 dolāriem mēnesī," viņš turpināja, bilstot, ka tolaik aktiera ienākumi bijuši apmēram 300 dolāru mēnesī.

M. Rufalo karjera galīgi nav gājusi uz augšu, un diezgan bezcerīgā noskaņojumā viņš dzīvojis no 18 līdz 28 gadiem. Turklāt cerības staru izdzēsa atteikums piedalīties lugas iestudējumā, kas jaunajam censonim varētu pievērst producentu uzmanību. "Zinu to, ka bija paredzēts, ka spēlēšu kopā ar Holliju Hanteri, Kerolu Keinu un Bilu Pulmenu, un tobrīd Losandželosā tas skaitījās moderni. Hollija jau bija ieguvusi Amerikas Kinoakadēmijas balvu, Kerija bija liela mēroga zvaigzne, un Bils tāpat. Tam bija jānotiek "Met Theatre"." Viņu atlaida vien četras dienas pirms pirmizrādes, un to neizdarīja režisore, bet kāds skatuves strādnieks. Iemesls bija pavisam vienkāršs – M. Rufalo nebija aktiermākslas augstumos.

M. Rufalo karjera uzņēma apgriezienus 2000. gadu sākumā, un jo īpaši tai līdzēja lielā ekrāna partnerība ar Gvinetu Paltrovu, kā arī Dženiferu Gārneri nu jau kulta klasikas filmā "Cik man gadu?!", kā arī dalība Mišela Gondrī filmā "Gaišo atmiņu mūžīgais starojums", kurā galvenās lomas nospēlēja Džims Kerijs un Keita Vinsleta. Kopš 2012. gadā viņš pievienojās "Atriebēju" franšīzei un atveido Halku/ārstu Brūsu Baneru, finansiālās problēmas ir izgaisušas, turklāt jau četras reizes M. Rufalo ir pievērsis Amerikas Kinoakadēmijas biedru uzmanību, arī par lomu Jorga Lantima "Nabaga radības", kas skatāmas Latvijas kinoteātros un uz "Oskariem" kandidē 11 kategorijās.

TV3 10. februārī plkst. 17.15, "Cik man gadu?!".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.