Tradīcija sumināt iedvesmojošus cilvēkus "Latvijas lepnuma" ceremonijā turpinās jau 20 gadus.

Šogad balvas laureāti tiek aicināti uz Rīgas pili, kur viņus sveiks Latvijas Valsts prezidents un citi sabiedrībā labi zināmi cilvēki. Par īpaši svinīgu jubilejas atmosfēru parūpēsies iespaidīgs mūziķu sastāvs. Pirms ceremonijas 18. novembra vakarā "TV3" skatītājiem būs iespēja atskatīties uz "Latvijas lepnuma" 20 gadiem Arņa Krauzes veidotajā filmā "Es ar tevi lepojos!".

"TV3 Group Latvija" rīkotajā "Latvijas lepnuma" 20 gadu jubilejas ceremonijā Rīgas pilī tiks godināti desmit laureāti, kas ar saviem darbiem ir spējuši palīdzēt un iedvesmot. Vakara vadītāji Edijs Bošs un Arnis Krauze parūpēsies par svinīgu atmosfēru un sirsnīgām sarunām ar balvu saņēmējiem, bet iespaidīgu muzikālo programmu iedzīvinās Intars Busulis un "Abonementa orķestris", Laima Vaikule, Dons un Mārcis Auziņš, Aija Andrejeva, Andrejs Osokins, "Sudden Lights", kā arī Zigfrīds Muktupāvels un Jānis Lūsēns.

""Latvijas lepnuma" tradīcija turpinās jau 20 gadus, kuru laikā esam izskatījuši tūkstošiem pieteikumus par labiem cilvēkiem un viņu krietnajiem darbiem. 

Tas ir kļuvis par lielu un varenu stāstu, kas rada piederības sajūtu un iedvesmo."

"Ņemot vērā, ka šogad ir jubilejas gads, esam parūpējušies par īpaši svinīgu ceremoniju, kas skatītājiem palīdzēs notvert patriotisma un svētku sajūtu," pastāstīja "TV3 Group Latvija" vadītājs Mindaugs Rakausks.

Svinīgā godināšanas ceremonija ir kļuvusi par tradīciju, kas aicina novērtēt un godināt līdzcilvēkus, kuri ar savu darbu un pašaizliedzību padara Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu. 

Gadu no gada tiek apbalvotas mīlošas ģimenes, drosmīgi glābēji, patriotiski skolotāji, mērķtiecīgi jaunieši un citi cilvēki, kas spējuši iedvesmot un kļūt par lielisku piemēru apkārtējiem.

Šogad balvas tiks piešķirtas nominācijās "Jaunietis", "Cilvēks cilvēkam", "Cīnītāja", "Novadnieks", "Iedvesmotājs", "Vairāk nekā prasa pienākums", "Skolotājs", "Sirdsdarbs", "Glābēji" un "Viens par visiem, visi par vienu".

Svinīgā ceremonija "Latvijas lepnums" 18. novembrī kanālā "TV3" būs skatāma plkst. 21.00. Filma "Es ar tevi lepojos" būs skatāma pirms ceremonijas plkst. 20.40.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.