Divus "Oskarus" ieguvusī Keita Blānšeta savām radošajām izpausmēm pievienojusi vēl vienu – viņa kļuvusi par "premium" klases sakē zīmola "Toku" radošo direktori.

"Gredzena pavēlnieka" triloģijas, "Kerolas" un daudzu citu filmu zvaigzne Keita Blānšeta pievienojusies tam daudzgalvainajam slavenību pulciņam, kuru vārdi saistāmi arī ar alkoholiskajiem dzērieniem. Maikls Džordans, "The Rolling Stones" un "Metallica", Breds Pits, Džordžs Klūnijs, Sāra Džesika Pārkere, Bleika Laivlija, Raiens Reinoldss, Lenijs Kravics, Marks Vālbergs, Vūdijs Harelsons, Džons Sina, Kendala Dženere, Maikls Bublē, Džeremijs Renners, Keita Aptone, Dženifera Lopesa, Metjū Makonehijs, Eva Longorija, Vanesa Hadžinsa, Bobs Dilans, Emma Vatsone, Līvs Šraibers, Džeimijs Fokss, Dveins Džonsons, Konors Makgregors, Deivids Bekhems, Džastins Timberleiks – šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi.

K. Blānšetas pārstāvētā kompānija dibināta Japānas aukstākajā pilsētā Asahikavā, un tai ir vairāk nekā 120 gadus sena vēsture, ko pavadījusi nemainīgi izcila kvalitāte, ko savukārt nodrošina "Yamada Nishiki" īsgraudu rīsi. Aktrise ir pārliecināta, ka šīs kompānijas produkti gan godina tradicionālas vērtības, gan ļauj svinēt dzīvi, un jaunajā amatā viņa būs atbildīga par zīmola radošo stratēģiju, kas iekļauj arī jaunu produktu ieviešanu šobrīd jau tā pārpildītajā tirgū.

"TV3 Life" 23. martā plkst. 8.50, "Oušenas 8".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.