Topošajā seriālā "Svešzemniece: Manu asiņu asinis" galvenajās lomās apstiprināti Džeremijs Ērvins, Harieta Sleitere, Džeimijs Rojs un Hermione Korfīlda, tam būs 10 sērijas, un Skotijā jau notiek filmēšana.

Topošā seriāla autori jau atklājuši, ka notikumi būs apvīti ap oriģinālseriāla galveno varoņu Džeimija un Klēras vecākiem, priekšplānā izceļot divus dažādus mīlasstāstus. Seriālā atklās Džeimija vecāku dzīvi Skotijas augstienē 18. gadsimtā, kā arī Klēras vecāku pārdzīvoto Pirmā pasaules kara laikā Anglijā, un tajā Džeremijs Ērvins spēlēs Klēras tēvu Henriju Bošampu.

Izpildproducents Metjū B. Robertss zina stāstīt, ka Džeimija un Klēras vecāku attiecībās ieskanas universālas tēmas, un viņš ir pārliecināts, ka "Svešzemnieces" fani viņus iemīļos tikpat stipri kā Sema Hjūena un Katriones Balfes varoņus.

Pirmizrādes datums vēl nav zināms.

LTV1 15. martā plkst. 22.45, "Dalgliešs".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.