Raiena Goslinga meitas viņa filmas "Kaskadieris" partneri Emīliju Blāntu sauc par Mēriju Popinsu.

Tā nesenā intervijā atzinās Deivida Leiča asa sižeta komēdijas "Kaskadieris" galvenās lomas atveidotājs, pieminot 2018. gadā tapušo muzikālo filmu. Filmējoties "Kaskadierī", viņš ne reizi vien uz meitu jautājumu, vai viņš šodien strādās ar Mēriju Popinsu, atbildējis pozitīvi. Intervijā Goslings izplūda smieklos, uzzinot, ka Emīlijas Blāntas meitas pēc filmas "Bārbija" noskatīšanās viņu dēvē par Kenu un ir absolūtā sajūsmā par šī varoņa izskatu. "Viņas gribēja uzzināt, kā viņa mati izskatās patiesībā – par šo es saņēmu daudz jautājumu," smejot sacīja Blānta, kura arī piebilda, ka Goslings ir vienīgais no viņas lielā ekrāna partneriem, par kuriem meitenes izrādījušas interesi.

Raiens Goslings un Eva Mendesa audzina meitas Esmeraldu un Amadu, kuru dzīve rit tālu prom no sabiedrības acīm. Arī Emīlijai Blāntai ir divas meitas – Heizela un Vai­oleta dzimušas viņas laulībā ar aktieri Džonu Krasinski.

TV3 3. maijā plkst. 1.05, "Meitene vilcienā"

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.