Filmas "Mis Saulstariņš" aktrise Ebigeila Breslina, atsaucoties uz savu pieredzi, atzinusi, ka Holivudā aktierus bērnus neviens nerespektē.

"Oskaram" nominētā aktrise pēc 18 Holivudā pavadītiem gadiem padalījusies ar savu stāstu, kurā atklāj, kā viņa – desmitgadniece – jutās industrijas džungļos. Proti, vislielākā uzmanība tika pievērsta drošībai, bet, lai sasniegtu nepieciešamo aktiersniegumu, no bērna tika "izspiesta pēdējā sula". Un neviens nerēķinājās ar bērna tiesībām. Protams, ir izņēmumi, jo īpaši – ja filmu veido cilvēki, kuri paši ir vecāki.

Uz lielā ekrāna E. Breslina debitēja 1999. gadā, kad bija vien trīs gadus veca, un līdz šim nospēlējusi 57 lomas – gan kino, gan televīzijā. Kad filmēja "Mis Saulstariņu", viņai bija deviņi gadi, taču pirmās atmiņas par kino Breslinai saistās ar aktieriem Melu Gibsonu un Vākīnu Fēniksu un trilleri "Zīmes" (2002). Viņa sadraudzējusies ar dublieri, un, kad ieradusies mamma un vajadzējis atsākt filmēšanos, Breslina atteikusies iejusties lomā. Pēc ilgas sarunas ar mammu viņa pārdomāja, jo saprata, ka, ja atteiksies no lomas, producenti atradīs citu meiteni.

TV3 2. martā plkst. 1.05, "Zombijzemē: Otrais šāviens".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.