Pašmāju autošovs "Dod ručkā!" un tā vadītājs Roberts Vītols jeb robyworks izaicina Latvijas slavenības uz amizantām, komiskām un pat ekstrēmām situācijām auto trasē. Šova otrā sezona skatāma "Go3" televīzijā, kur jau ierastajiem pārbaudījumiem nāks klāt citi aizraujoši izaicinājumi.

Viens no šova galvenajiem uzdevumiem ir izmēģināt veiksmi trasē ar pasaulē, iespējams, neglītāko automašīnu "Fiat Multipla". Otrās sezonas viesi sacentīsies arī ar iepriekšējo raidījumu dalībniekiem, tostarp Māru Sleju, Egonu Dombrovski, Marku Rivu, "Suitu sievām", Mārtiņu Sesku, Leldi Ceriņu, Nikolasu Bertānu, Roju Rodžeru un Emīlu Balceri. Sporta kategorijā un kopējā vērtējumā pašreizējais līderis ir rallija sporta braucējs Mārtiņš Sesks, bet ātrākais starp slavenībām ir mūziķis Emīls Balceris. Otrās sezonas viesu sarakstā pirmais ir mūziķis Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, bet tālākajās epizodēs viņu centīsies pārspēt aktieri Edgars Ozoliņš un Kristians Kareļins, drifta pilots Kristaps Blušs, repa apvienība "E6", komiķis Edgars Bāliņš, uzņēmēja Egija Gailuma un drifta lietpratēji brāļi Bērziņi.

Šīs sezonas jaunums ir otrā uzdevuma nomaiņa – viesiem būs iespēja iziet "Nedrošas braukšanas autoskolu", kas ir pilnīgs pretstats ierastajām drošas braukšanas apmācībām. 

Šova veidotāji ir izvēlējušies izcelt braukšanas kultūras problēmas uz Latvijas ceļiem nedaudz absurdā veidā, ļaujot šova viesiem piedzīvot trases apstākļos to, ko vienmēr nevajadzētu atkārtot reālajā ceļu satiksmē. 

"Nedrošas braukšanas autoskola" ietver gan teorētiskus uzdevumus, gan praktiskus braukšanas izaicinājumus. Viesi var izmēģināt agresīvu braukšanu, nepareizu bremzēšanu un citas automašīnu izturības robežās neiespējamas lietas, ko nodrošinājusi filmēšanas komanda.

Šova vadītājs ir video režisors un "Youtube" satura veidotājs Roberts Vītols, kurš ir arī aizrautīgs auto dēkainis. Roberta videogrāfijā ietilpst vairāki dokumentāli auto piedzīvojumi, piemēram, "Ar tuktukiem pa Indiju" un "Most wanted in Germany".

"Ir interesanti pavērot šova dalībniekus apstākļos, kad viņi drīkst darīt gandrīz visu. Salauzt spoguli, ieskriet citā automašīnā un tā tālāk. Mums agresīvā braukšana patīk, bet ir svarīgi to visu izlādēt šādos šovos vai trases dienās. Esmu pilnīgi pārliecināts – ja katram būtu šāda iespēja, uz ceļiem mums būtu mazāk problēmu. Pēc kārtīgas trases dienas tev nav pat mazākās gribēšanas kaut ko pierādīt uz ceļa," skaidro Vītols.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.