Izstādē "Māte daba" redzami Hēglas gleznotie darbi – gan cilvēku, gan dzīvnieku portreti. Izstādē apskatāmi arī Dž. Kellija darbi no ādas, piemēram, sedli un dzīvnieku portreti. Visi ienākumi nonāks "Ja­son Debus Heigl Foundation" kontā. Fondu 2008. gadā dibināja Hēgla ar māti, lai liktu punktu vardarbībai pret dzīvniekiem.

Reklāma

Vairāku romantisko filmu aktrises Ketrīnas Hēglas karjera sākās jau bērnībā, kad viņa pozēja kā modele, bet lielo slavu viņa guva, no 2005. līdz 2010. gadam piedaloties seriālā "Grejas anatomija", kas aktrisei nodrošināja daudzas balvas, to vidū – "Emmy Award" kā labākajai otrā plāna aktrisei. Dalība romantiskajās komēdijās "Pēkšņi stāvoklī" (2007), "27 kleitas" (2008), "Nejaukā patiesība" (2009), "Slepkavu pārītis" (2010) un "Dzīve, kāda tā ir" (2010) viņu iekļāva Holivudas Olimpā, taču Hēglas sarežģītais un nejaukais raksturs un kolēģu sūdzības bija iemesls, kāpēc producenti viņai vairs nepiedāvāja lielas lomas.

Pērnā gada nogalē Hēgla tirgū palaida tiešsaistes veikalu "New Lane Road Mercantile", kura sortimentā ir dažādas lietas, kas saistās ar mieru, skaistumu un komfortu. No tā plašā kataloga var iegādāties sveces, tekstilu, virtuves piederumus, tēju, kosmētiku, vīriešu cepures un somas, un daudz ko citu, bet daļa ienākumu tiek novirzīta labdarībai – dzīvnieku labklājības nodrošināšanai.

2006. gada vasarā Hēgla saderinājās ar dziedātāju Džošu Kelliju, un nākamā gada decembrī abi mija gredzenus. Tas notika Pārksitijā, Jūtas pavalstī, un pāris ar trīs bērniem dzīvo Ouklijā. Tur nupat atklāta arī viņas mākslas darbu izstāde "Māte daba".

TV3 14. jūnijā plkst. 23.45, "Nejaukā patiesība".

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.