Riteņbraucējs Krists Neilands sev sekmīgā "Tour de France" laikā pagarinājis līgumu ar "Israel–Premier Tech" komandu uz trim gadiem. Neilands vairākos tūres posmos bijis aktīvs un desmitajā etapā bija ļoti tuvu uzvarai, līdera pozīcijas zaudējot vien trīs kilometrus pirms beigām. Uz sacensībām viņš ieradies teicamā formā un ir viens no komandas spēcīgākajiem braucējiem.

Reklāma

"Vienmēr zināju, ka ir iespēja uzvarēt. Ļoti smags posms, bija grūti un karsti. Kā komanda aizvadījām teicamu sacīksti, izdarīju maksimumu, taču ar to nebija pietiekami," pēc iegūtās ceturtās vietas atzina 28 gadus vecais kuldīdznieks, kurš pārstāv Izraēlas vienību kopš 2017. gada. Jaunā vienošanās paredz sadarbību līdz 2026. gada sezonas beigām. Komandas rindās viņš izcīnījis deviņas uzvaras.

"Krists Neilands visu savu profesionālo karjeru pavadījis mūsu komandā, esam tiešām kā viena riteņbraukšanas ģimene. Bijām ļoti, ļoti tuvu uzvarai otrajā posmā pēc kārtas. Tik ļoti sāp sirds par Kristu, bet vienlaikus ir milzīgs lepnums par sniegumu, viņš ir lieliskā formā un ceram, ka vēl būs iespēja šogad uzvarēt," pieņemto lēmumu skaidro komandas īpašnieks Silvans Adamss. 

"Israel–Premier Tech" pēc pagājušās sezonas zaudēja UCI Pasaules tūres līmeņa licenci, tomēr "Tour de France" organizētāji izsniedza īpašo ielūgumu.

Vakar risinājās 180 kilometrus garais 11. posms, kur izcelties varēja sprinteri. Lielu daļu distances vadībā atradās itāļu veterāns Daniels Oss, kurš kopvērtējumā ir otrajā simtā. Viņam spēki beidzās 13 kilometrus pirms finiša, viss peletons turējās kopā un ļoti aizraujošā finiša sprintā ātrākais bija beļģis Jaspers Filipsens, tūrē izcīnot ceturto uzvaru šogad un septīto karjerā. Neilands finišēja lielajā grupā 21. vietā septiņas sekundes aiz līderiem un kopvērtējumā ieņem 44. vietu. Dānis Jonass Vingegords saglabā 17 sekunžu pārsvaru pār slovēni Tadeju Pogačaru.