Pasaules kausa sestajā posmā biatlonā Antholcā Itālijā Andrejs Rastorgujevs 15 kilometru masu startā izcīnīja 12. vietu.

Šaušanā – trīs kļūdas, slēpošanā 13. rezultāts, un tas ir jūtams uzlabojums, salīdzinot ar sezonas pirmo trimestri. Šoreiz aiz Andreja palika abi labākie zviedri Martins Ponsiloma un Sebastians Samuelsons (attiecīgi trīs un divi misēkļi šaušanā). Viss pjedestāls norvēģiem, uzvarot Vetlem Kristiansenam. Kopvērtējumā norvēģi aizņem pirmās sešas vietas, līderis ir Johanness Bē, bet Andrejs Rastorgujevs pakāpās par vietu augstāk un ir 18. Individuālajā jauktajā stafetē Rastorgujevs ar Baibu Bendiku ierindojās piektajā vietā 25 komandu konkurencē, mūsējiem viens soda aplis un sešas rezerves patronas. Šonedēļ Slovākijā risināsies Eiropas čempionāts, bet nākamās nedēļas izskaņā Čehijā sāksies pasaules čempionāts.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.