Pasaulē uzmanību izpelnījusies 2007. gada nogalē uzņemta fotogrāfija, kurā redzams Lionels Mesi ar Laminu Jamalu.

Reklāma

Lionelam Mesi tobrīd bija 20 gadi, viņš jau bija spēlējis Argentīnas izlases rindās Pasaules kausā un guvis vārtus, trešo sezonu bija pilnvērtīgs "Barcelona" spēlētājs. Komandas spēlētāji gada nogalē piedalījās tradicionālajā fotosesijā labdarības kalendāram, un Lionels Mesi tika salikts ar tobrīd sešus mēnešus vecā Lamina Jamala ģimeni. Konkrētā foto autors ir mazuļa tēvs Monfords, kopā ar Mesi un mazuli pozēja arī māte, kura nāk no Ekvatoriālās Gvinejas. Argentīniešu futbolists esot bijis satraucies, nezinājis, kā turēt zīdaini, sesijā tika izmantota arī maza vanniņa.

"Lionels ir visai introverts cilvēks, kautrējās," 

atminas tēvs.

Lionels Mesi vēlāk kļuva par "Barcelona" leģendu, bet tagad fantastisku pieteikumu karjerai veicis Lamins Jamals, kuram sestdien Eiropas čempionāta fināla priekšvakarā apritēs tikai 17 gadi, turnīra laikā jaunajam uzbrucējam nācās kārtot arī skolas eksāmenus. Viņš jau aizvadījis pilnvērtīgu sezonu katalāņu klubā (37 spēlēs pieci vārti un piecas piespēles), iegājis vēsturē kā jaunākais spēlētājs daudzos rādītājos, tostarp arī jaunākais Eiropas čempionātā un jaunākais vārtu guvējs, izceļoties ar lielisku sitienu pusfinālā pret Franciju (2:1). 

Spānijas izlases futbolisti — Lamins Jamals un Niko Viljamss.

Francūži mača sākumā izvirzījās vadībā, bet 21. minūtē Jamals izcili izlīdzināja rezultātu, pēc brīža uzvaru nesošos vārtus guva Dani Olmo. Jamalam visvairāk rezultatīvo piespēļu turnīrā – trīs. Otrajā pusfinālā vakar tikās Anglija un Nīderlande. Fināls svētdien.

Jāpiemin, ka Lionels Mesi ar gūtiem vārtiem palīdzēja Argentīnai "Copa America" pusfinālā ar 2:0 pārspēt Kanādu. Otrajā pusfinālā aizvadītajā naktī tikās Urugvaja un Kolumbija.

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.