Ķegumā pasaules čempionāta posmā motokrosā uzvaru svinēja nīderlandietis Džefrijis Herlingss, bet Eiropas čempionāta sacīkstēs EMX250 klasē otrais bija Kārlis Reišulis.

Reklāma

Traumas dēļ nestartējot Paulam Jonasam (pēc rokas lūzuma sezona viņam beigusies), liela līdzjutēju uzmanība tika Kārlim Reišulim, kurš EMX250 klasē abos braucienos bija otrais un tādu pašu vietu ieņēma summā. Uzvarai šoreiz nedaudz pietrūka, jo par punktu vairāk nopelnīja Kāss Falks no Nīderlandes. Reišulim šis bija labākais sniegums šajā sezonā – pēc sešiem posmiem kopvērtējumā viņš ir pakāpies uz piekto vietu. Savukārt EMX125 klasē astotais bija Markuss Ozoliņš, tādu pat vietu pēc sešiem posmiem ieņemot arī sezonas kopvērtējumā.

Saldais ēdiens, protams, bija MXGP sacīkstes, un favorīti nelika vilties.

Herlingss uzvarēja pirmajā dubļainajā braucienā, aiz sevis atstājot slovēni Timu Gajseru un tautieti Glenu Koldenhofu. Savukārt otrajā startā, jau spīdot saulei, ātrākais bija spānis Horhe Prado, otrais Gajsers, trešais Herlingss, kuram ar to pietika, lai ar 45 punktiem kļūtu par Latvijas "Grand Prix" uzvarētāju, par punktu apsteidzot Gajseru. Slovēnim savs gandarījums, jo viņš atguvis kopvērtējuma līdera godu, tagad par četriem punktiem apsteidzot Prado.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.