Latvijas futbola čempionāta trešajā kārtā "Valmiera" mājās ar 2:1 pārspēja "Rīgu" un ir vienīgā komanda, kas šosezon nav zaudējusi punktus.

Valmierieši mača sākumā nonāca iedzinējos, bet lieliski aizvadīja otrā puslaika sākumu. Vispirms pēc teicamas kombinācijas ļoti labā sitiena pozīcijā nokļuva Leu Gaušu, panākot izlīdzinājumu, bet tad pēc stūra sitiena vārtu priekšā nepieskatīts palika Daniels Balodis, gūstot uzvaras vārtus. Iepriekšējā mačā "Valmiera" pieveica "RFS", līdz ar to sezonas sākums izdevies izcils. "RFS" izskoloja "Liepāju" (3:0), kas ar pieciem gruzīniem sākumsastāvā izskatījās bezcerīgi.

Rīdziniekus pēc devītā stūra sitiena mača 31. minūtē vadībā izvirzīja Herdi Prenga, otrajā puslaikā pēc saspēles no vārtu priekšas pārsvaru dubultoja cits aizsargs Roberts Savaļnieks, bet punktu pielika Darko Lemajičs.

Sitienu attiecība 30:2.

Liepājnieku galvenais treneris Tamazs Pertija pēc trešā zaudējuma neredz iemeslu panikai un iesaka faniem nomierināties…

"Grobiņa/LFS" pirmo punktu virslīgā nopelnīja, spēlējot neizšķirti 1:1 ar "Audu", kas arī trijos mačos tikusi vien pie punkta.

Līdere ar deviņiem punktiem ir "Valmiera", ar septiņiem seko "Daugavpils", kas ar 3:1 pieveica "Tukumu 2000/Telms".