AS "Pasažieru vilciens" (PV) valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis atkāpies no amata, informē uzņēmumā.

"Katrs PV darbinieks atbildīgi un ar augstu pašatdevi pildīja pienākumus, sadarbojās gan uzņēmumā, gan ar citiem nozares dalībniekiem, ieviešot un īstenojot risku mazināšanas plānu, kad plāns ir veiksmīgi ieviests, es nolēmu mazināt publisko spiedienu un atkāpties no valdes priekšsēdētāja amata," skaidro Grigulis.

Vienlaikus viņš norāda, ka vilcienu krīze Latvijā ir pārvarēta. 

"Krīze ir pārvarēta. Tomēr šī rīta incidents rāda, ka mēs nevaram mazināt modrību, katram darbiniekam no konduktora līdz valdes loceklim jārīkojas precīzi pēc izstrādātā risku mazināšanas plāna ar visaugstāko atbildību. Transporta nozarē nemainīgi saglabāsies dažāda rakstura incidenti un tikai no saskaņotas darbības ik dienu, stundu, minūti, ir atkarīgs vai atrisinām to labākajā veidā,” pauž Grigulis.

Viņš arī piebilst, ka priekšā vēl ir izaicinājumi - gan uzbūvēt jauno remonta centru, pieņemt atlikušos Čehijas uzņēmuma "Škoda Vagonka" vilcienus, ieviest starptautiskus pārvadājumus, gan ieviest kustības intervālgrafiku.

Aptauja

Vai tuvākajā laikā plāno braucienu ar jauno elektrovilcienu?

Savukārt PV pagaidu padomes priekšsēdētājs Artis Grinbergs norāda, ka uzņēmuma darbība un tā stabilitāte attiecībā uz pakalpojumu nodrošināšanu iedzīvotājiem, nav traucēta.

Uzņēmuma padome tuvākajā laikā pieņems lēmumu par tālākām rīcībām attiecībā uz valdes priekšsēdētāja vakanto vietu.

Grigulis PV valdes priekšsēdētāja amatā strādāja no 2017. gada 16. oktobra.

Darbu kompānijas valdē turpina Aldis Daugavvanags un Raitis Nešpors.

"Pasažieru vilciena" valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis, pērn 15. decembrī piedaloties jaunā elektrovilciena pirmajā svinīgajā braucienā, iespējams, neparedzēja, kādas nedienas drīz vajās uzņēmumu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.