Latvijas kravas autovadītāji šajā nedēļas nogalē, 13. jūlijā, pulcēsies Engurē, lai piedalītos jau otrajā ikgadējā kravas auto saietā.

Reklāma

Šogad pasākumā piedalīsies gandrīz četrkārt vairāk dalībnieku nekā pērn, kas apliecina ne tikai pieprasījumu pēc šāda veida pasākuma, bet arī tā straujo kļūšanu par nozīmīgu notikumu, kas veicina kravas autovadītāju kopienas saliedētību un attīstību.

"Dalībai pasākumā esam saņēmuši vairāk nekā 115 pieteikumu, taču teritoriālās ierobežotības dēļ šogad pasākumā uzņemsim 80 dalībniekus. Vairākums vadītāju ir no Latvijas, taču aptuveni desmit kravas automašīnas būs no Baltijas kaimiņvalstīm, kā arī dažas no Slovākijas un Zviedrijas. Šogad, kad kravas auto saietā piedalīsies gandrīz četrkārt vairāk dalībnieku nekā 2023. gadā, kad piedalījās 22 dalībnieki, varam droši teikt, ka šāds pasākums ir ne tikai vēlams, bet arī nepieciešams, lai veicinātu Latvijas kravas autovadītāju kopienas izaugsmi un saliedētību," komentē biedrības "Latvijas kravas autovadītāju klubs" valdes priekšsēdētājs Uldis Grīnvalds.

Kravas auto saiets ir lielākais kravas autovadītāju pasākums Latvijā, kas jau otro gadu norisināsies jūlija otrajā sestdienā Jūras svētku jeb Zvejnieksvētku laikā. Lai gan daudzi vadītāji lielāko dienas daļu pavada pie stūres, pasākums piedāvā iespēju tiem satikties Engurē, savā starpā dalīties ar pieredzes stāstiem, pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, kā arī iesaistītie Engures pagasta rīkotajās Zvejnieksvētku aktivitātēs.

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.