Gulbenes novadā pagājšnedēļ pakaļdzīšanās laikā cietis policists. Valsts policija informēja, ka 16. maija vakarā inspektori Gulbenes pilsētā pamanīja automašīnu "Volkswagen Golf", kuras vadītājs nelietoja drošības jostu.

Reklāma

Likumsargi ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu piebraukuši automašīnai klāt, taču transportlīdzekļa vadītājs palielinājis braukšanas ātrumu un sācis bēgt. Bēgošās automašīnas vadītājs Lejasciema pagastā, iebraucot ceļa līkumā, zaudējis kontroli pār automašīnas vadību un notikusi sadursme ar policijas busiņu. 

Ceļu satiksmes negadījumā cietis Valsts policijas darbinieks, kurš vērsies pēc medicīniskās palīdzības.

Pārbaudot vadītāju, konstatēts, ka 1964. gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres sēdies, būdams alkohola reibumā – vīrieša izelpā konstatētas 1,2 promiles alkohola. Tāpat vadītājs nevarējis paskaidrot, kādēļ tā rīkojies.

Policijā sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi – par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, par nepakļaušanos policijas amatpersonu vairākkārtējām prasībām apturēt transportlīdzekli, kā arī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Izmeklēšanas laikā tiks lemts par soda piemērošanu saistībā ar citiem pārkāpumiem ceļu satiksmē.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.