Dziedātāji Jānis Moisejs, Normunds Ķietis, Mārtiņš Jātnieks, Ineta Rudzīte un Santa Kasparsone uzsāk koncertu sēriju "Manas mājas ir Latvija".

Kā atzīst koncerta producents un vadītājs Mārtiņš Kanters: "Esmu patiesi saviļņots, ka kopā ar šiem lieliskajiem māksliniekiem varēsim apceļot visu Latviju, sniedzot sirsnīgus un patriotiskus koncertus. Vēl lielāks prieks, ka izdevās ierakstīt vienu nedaudz piemirstu Raimonda Paula dziesmu, kas izcili ataino sirsnību, kāda valdīs koncertos."

Koncerti "Manas mājas ir Latvija" izskanēs 12. novembrī koncertzālē "Valmiera", 16. novembrī kultūras centrā "Ulbrokas pērle", 19. novembrī Liepājas Olimpiskā centra "Rožu zālē", 20. novembrī Kuldīgas kultūras centrā, 22. novembrī Krustpils kultūras centrā.

Koncertā izskanēs tautā iemīļotas dziesmas – U. Stabulnieka "Tik un tā", R. Paula "Teic, kur zeme tā", J. Lūsēna "Mēs būsim tā", "Čikāgas piecīšu" "Es redzēju bāleliņu" un daudz citas patriotiskas melodijas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.