No maija daļu "Patria" bruņumašīnu pilnībā ražos Latvijā, bet pagaidām nav likumā paredzēts, kā tās vispār būtu iespējams reģistrēt, vēstīja TV3 raidījums "Nekā personīga".

Jaunā bruņumašīna sver līdz 22 tonnām, spēj braukt ne tikai pa sauszemi, bet arī peldēt pa ūdeni, šķērsojot upes un ezerus. Spēj pārvarēt līdz vienu metru platus ierakumus, transportēt 10 karavīrus pilnā ekipējumā. "Sākot ar šo mēnesi mēs uzsākam pilna cikla ražošanu Latvijā un atklājam jaunus izaicinājumus, kas līdz šim nav paredzēti," žurnālistiem teicis "Patria Latvia" valdes priekšsēdētājs Uģis Romanovs. Saeimas komisijas sēdē, stāstot par par birokrātijas škēršļiem, Latvijas Aizsardzības industrijas viceprezidents Juris Binde sacījis: "Patiesībā "Patria" veiksmes stāsts ir sasaistīts ar lieliem dzirnakmeņiem pie "Patria" kājām. Jo "Patria" reāli nevar nodot savu produkciju testiem."

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.