Radio personība Sanda Dejus raidījumā "Slavenības. Bez filtra" atklāj detaļas par savu radošo pusi, atzīstot, ka aizraujas ar dziesmu tekstu rakstīšanu. Nakts stundas kļūst par Sandas radošo laiku, kad viņa ar aizrautību nododas tekstu radīšanai, kas ir kļuvuši par īstiem hitiem.

Reklāma

Sanda Dejus stāsta, ka ar dziesmu rakstīšanu nodarbojos tieši vakarā, turklāt ir to darījusi kopā ar pazīstamiem mūziķiem. 

"Mēs ļoti bieži kopā ar draugiem un mūziķiem pēc kaut kādiem pasākumiem taisām privātas ballītes, kur rodas pavisam jauna mūzika. Esmu bijusi klātesoša arī Gustavo dziesmu tapšanā. Mums ir pēdējā kompozīcija, kur mēs esam gultā. Tās virspusējā nozīmē varētu būt idejiski par seksu, bet klipā ir dziļāka doma. Patiesībā tā ir par apstākļiem pasaulē un Gustavo priekš manis ir absolūts elks, ar kuru kopā esmu sadarbojusies. Es esmu absolūti rokenrola pusē. Agrāk tam bija nevis mazāk iespēju, bet gan lielāka atbildība. Tad, kad tev viss ir nodrošināts, lai tev nebūtu jāsatraucas par ēdienu un pajumti, tad tu vari pieķerties pie pašrealizācijas. Agrāk tas bija vienkārši nebija iespējams, bet sievietes ir bijušas kaislīgas uz darīšanu jebkurā laikā. Manas rakstītas dziesmas pastāv, bet es neatklājos kā autore. Savas rakstītās dziesmas es atdodu kādam mūziķim, jo man tās dziesmas kā teksti atnāk nakts vidū," tā Sanda Dejus. 

VIDEO: 

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.