Lai vakars būtu izdevies, nepieciešams gards ēdiens un lieliska kompānija. Par to jau no 4. septembra jaunajā TV3 raidījuma "Šefu gaidījāt?" sezonā ir gatavi parūpēties Latvijā atzītie šefpavāri Raimonds Zommers un Māris Jansons. Arī šosezon viņi dosies ciemos pie Latvijā zināmām personībām, lai kopā ar viņiem pagatavotu trīs kārtu vakariņas, ar ko pacienāt draugus, kolēģus vai ģimenes locekļus.

Par godu kanāla TV3 25 gadu jubilejai arī raidījuma "Šefu gaidījāt?" sezonas atklāšanas nedēļā dosimies pie personībām, kuras ir redzamas TV3 ekrānos. Pirmdien pārgājienu entuziaste un TV3 raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva aicinās Māri Jansonu gatavot tā, kā pati pieradusi, – brīvā dabā. Tiesa, abi ar šefpavāru Māri Jansonu atradīs zelta vidusceļu – pievienojot ēdieniem mežā atrastas sēnes, tomēr gatavojot nevis ugunskurā, bet uz grila.

Nedēļas turpinājumā Raimonds Zommers kopā ar gatavošanas entuziastu un raidījuma "Lauku sēta" vadītāju Jāni Rāznu arī izvēlēsies gatavot brīvā dabā. 

Jānis vēlēsies viesus pārsteigt, un tas arī izdosies – grilētu arbūzu desertā līdz šim vēl neviens nebūs baudījis.

Nedēļas otrajā pusē šefpavāri dosies ciemos pie seriāla "Tunelis 3" zvaigznēm – aktrises Samiras Adgezalovas un aktiera, biškopja un četru bērnu tēva Arta Drozdova. Arta vakariņās medus tiks celts goda vietā un katrai maltītei būs iespēja izmantot atbilstošas garšas medu. Uzzināsim, kā no medus var pagatavot arī zupu!

Jau aizvadītajā sezonā skatītāji varēja smelties iedvesmu un uzzināt daudz ko jaunu, jo gatavošanas laikā šefpavāri dalījās savos amata noslēpumos, lai ikviens savās mājās varētu pagatavot ēdienu, kas garšo kā restorānā. Šefpavāri dalījās pieredzē par to, kā viegli sagriezt sīpolu, kā pareizi atkausēt saldētu zivi, kā izvēlēties piemērotu eļļu, un daudziem citiem vērtīgiem virtuves padomiem.

Skatieties gatavošanas šovu "Šefu gaidījāt?" jau no 4. septembra no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.